Haberler

Bizden
22
Şubat
Yönetici tarafından Gönderildi

Bu Zafer Birlik Yerel-Sen Üyelerinin Dirayetli Duruşudur

Üyelerimizden haksız ve hukuksuz bir şekilde aidat kesen Kesk'e bağlı Tümbelsen sendikasının yetkili olduğu Seyhan Belediyesine karşı açtığımız davalar tek tek zafer ile sonuçlanmaya devam ediyor. Birlik Yerel Sen kamu çalışanlarının sesi ve gücü olmaya devam edecek!

21
Şubat
Yönetici tarafından Gönderildi

Kamu Çalışanlarına Verilen Sözler Unutulmamalıdır! Sayıları ile övünen siyasi arka bahçe olan yetkili sendika ve küçük ortakları kulaklarını tıkayabilir. Birlik Yerel Sen olarak verilen her sözün takipçisi olacağız. 3600 Ek Gösterge en kısa sürede meclise gelmelidir.

6
Ocak
Yönetici tarafından Gönderildi

Antalya Belekte 5 yıldızlı otelde en uygun fiyata tatil fırsatı. 24-25-26-27-28 Nisan 4 Gece 5 Gündüz tatil paketi için 0545 678 02 02 iletişime geçebilirsiniz.

neden
sendikacılık?

Hakkımızda

   Sendikacılık faaliyetlerinin şu günlerde menfaat ve çıkar hesaplarının bir çark içinde döndüğü bir ortamda, herhangi bir siyasi gücün etkisi altında kalmadan sadece ve sadece sendikacılık yapmak için bu yola çıktık.

   Bu yolda Üyelerimizin arkasında değil, her zaman yanında ve yanı başında omuz omuza dimdik durduk. Bu nedenledir ki, herhangi oluşumun tekeline girmedik ve girmeyeceğiz. Sen de aynı düşüncelerini taşıyorsan bizimle ol.

Üyelik İçin Tıkla
Birlikyerelsen